אודות רועי שכטר

רועי שכטר, מייסד פיט קומבט התחיל את דרכו בתחום אומנויות הלחימה כילד, והתאמן במועדון המרכזי של איגוד הג’ו ג’יטסו בישראל, שם זכה בגיל 18 במקום ראשון בתחרות מגע מלא, ונחשב ללוחם חזק מאוד.

רועי בעל חגורה שחורה, דאן 4, מאיגוד הג’ו ג’יטסו בישראל, ומדריך חדר כושר מוסמך.

בשירותו הצבאי שירת כלוחם ביחידת ‘מגלן’ המובחרת, שם סיים בהצלחה קורס מדרכי קרב מגע צבאי וקורס חובשים, ואף פיקד על טירונים.

אחרי שירותו הצבאי התחיל ללמוד באוניברסיטה שם סיים תואר ראשון בפסיכולוגיה וסיים בהצטיינות את התואר השני בפילוסופיה של המדע באוניברסיטת תל אביב.

ב- 15 השנים האחרונות, במקביל ללימודים, סיים קורס מדריכי אומנויות לחימה אזרחי, אימן קבוצות לחימה במועדון המרכזי של איגוד הג’ו ג’יטסו בישראל, בכפר דניאל, בית נחמיה ואימונים אישיים במרכז הארץ, והכשיר מאות מתאמנים מכל הגילאים, מגיל 4 ועד 70.

בדרכו צבר גם ניסיון רב בתחום ההדרכה ובתחומי הלחימה השונים, ביניהם קראטה ואגרוף תאילנדי.

כיום, רועי נשוי באושר ואב לשני לוחמים קטנים 🙂

סנסאי רועי שכטר דאן 3 מאמן ספורט ומאמן ג'ו-ג'יטסו בכיר מעל 10 שנים.

על הסטודיו פיט קומבט

כיום, רועי פותח את הדלתות למתאמנים שלו, ולמתאמנים חדשים, עם סטודיו מושקע ומאובזר בלב העיר רמת גן – סטודיו פיט קומבט! המותאם במיוחד לאימוני לחימה וספורט.

הסטודיו משלב אימונים שונים מעולם אומנויות הלחימה ומעולם הכושר בכלל, המתאימים מגיל 4 ומעלה! הסטודיו מכיל את הציוד המקצועי ביותר, והכל באוירה משפחתית, חברית ומאתגרת.

הסטודיו מתאים לכל מי שמחפש בית חם להתפתח ולהתקדם בתחום הלחימה והספורט, בכל גיל ובכל שלב בחיים.

המוטו לחיים שמלווה את רועי במהלך עבודתו: “לכל אימון יש מטרה ודרך להשיג אותה, אם רוצים ומציבים יעדים נכון אפשר להשיג הכול, שום דבר אינו קבוע מראש- האמינו בעצמכם”.

הצטרפו גם אתם להיות חלק מפיט קומבט – הדור הבא של הלחימה וספורט!